WYCENA ONLINE

Meble kuchenne Poznań

Oferujemy najwyższej klasy meble kuchenne na wymiar. Stylistyka naszych kuchni na zmówienie reprezentuje najnowsze trendy we wzornictwie przemysłowym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w produkcji, naszym klientom możemy zaoferować wysokiej jakości meble kuchenne na zamówienie o wymaganym wymiarze, w przystępnej cenie.

Wszystkie kuchnie na wymiar projektowane i wykonywane są w naszym zakładzie w Poznaniu według zaleceń klienta określonych w zamówieniu. Uzgadniamy kwestie funkcjonalne oraz praktyczne z uwzględnieniem wymiaru pomieszczenia.

Dbamy o szczegóły nadające każdej kuchni niepowtarzalny styl i klimat. Fronty do naszych mebli kuchennych pochodzą od znanych z najwyższej jakości producentów jak: Drewpol, Sławpol, Lupus, Magura. Nasze kuchnie wyposażone są w markowe okucia firmy Blum (zawiasy, prowadnice, podnośniki), której jesteśmy autoryzowanym partnerem. Wnętrza szafek kuchennych wyposażone są akcesoriami firmy Peka, Hettich, Kessebohomer (carga, wkłady, kosze)

Meble kuchenne na zamówienie Poznań

Zapewniamy komputerową wizualizację projektu, podczas której można zobaczyć swoją wymarzoną kuchnię jeszcze przed realizacją zamówienia na wykonanie mebli, dzięki czemu mogą Państwo ujrzeć to pomieszczenie w nowym wymiarze estetyki. Zadbamy o to, aby Państwa kuchnia stała się prawdziwym sercem domu. Teren naszej działalności to miasto Poznań oraz jego okolica. Nie ma więc potrzeby, aby wyjeżdżać z Poznania chcąc złożyć zamówienie na wysokiej klasy meble do kuchni.

Kuchnia na wymiar Poznań - dlaczego my?

Firma Lipiak Meble Poznań zaprasza.


Lipiak Meble – meble na wymiar poznań