WYCENA ONLINE

Meble kuchenne Poznań

Oferujemy najwyższej klasy meble kuchenne na wymiar. Stylistyka naszych kuchni na zmówienie reprezentuje najnowsze trendy we wzornictwie przemysłowym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w produkcji, naszym klientom możemy zaoferować wysokiej jakości meble kuchenne na zamówienie o wymaganym wymiarze, w przystępnej cenie.

Wszystkie kuchnie na wymiar projektowane i wykonywane są w naszym zakładzie w Poznaniu według zaleceń klienta określonych w zamówieniu. Uzgadniamy kwestie funkcjonalne oraz praktyczne z uwzględnieniem wymiaru pomieszczenia.

Stylowe zabudowy kuchenne

To właśnie w kuchni w znacznej mierze toczy się życie rodziny. To pomieszczenie, które nieodłącznie kojarzy się z domem. Warto więc zadbać o to, aby było urządzone nie tylko praktycznie, ale również zgodnie z poczuciem estetyki i gustem domowników. Meble kuchenne mogą być wykonane w wielu stylach, a decydując się na zabudowę na zamówienie, nie musisz trzymać się żadnych sztywnych ram. Współpracując z nami, możesz samodzielnie zdecydować o tym, jak będą wyglądały szafki – szerokie możliwości technologiczne i duże doświadczenie naszych projektantów pozwalają realizować dowolne marzenia Klientów. Jako wszechstronny producent wykonujemy zarówno na wskroś nowoczesne zabudowy, jak i kuchnie inspirowane stylem retro. Wykonanie mebli na wymiar stwarza też znacznie szersze możliwości w zakresie aranżacji przestrzeni i rozmieszczenia poszczególnych elementów. Dzięki temu nawet wykonywanie żmudnych i niezbyt lubianych obowiązków będzie znacznie łatwiejsze. W stylowo i oryginalnie wyposażonej kuchni chętnie spotka się cała rodzina, a atrakcyjną przestrzeń na pewno docenią również goście.

Nowoczesne fronty kuchenne

Dbamy o szczegóły nadające każdej kuchni niepowtarzalny styl i klimat. Fronty do naszych mebli kuchennych pochodzą od znanych z najwyższej jakości producentów jak: Drewpol, Sławpol, Lupus, Magura. Nasze kuchnie wyposażone są w markowe okucia firmy Blum (zawiasy, prowadnice, podnośniki), której jesteśmy autoryzowanym partnerem. Wnętrza szafek kuchennych wyposażone są akcesoriami firmy Peka, Hettich, Kessebohomer (carga, wkłady, kosze). Wszystko to sprawia, że tworzone z naszym udziałem kuchnie są nie tylko niezwykle stylowe, ale również funkcjonalne. To właśnie w urządzonym wedle własnych preferencji pomieszczeniu będziesz się czuć najlepiej. Niezależnie od tego, czy jesteś mistrzem kulinarnym, czy też od garnków trzymasz się z daleka, odpowiednie wyposażenie pozwoli ci wykorzystywać kuchnię dokładnie tak, jak tego chcesz. Nasi eksperci pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązania dopasowane do tego, co uważasz za najważniejsze. Oferujemy fronty o łatwych w czyszczeniu i utrzymaniu powierzchniach i wiele innych praktycznych, nowoczesnych rozwiązań. Dysponujemy również możliwościami z zakresu wyposażenia wnętrza szafek, dlatego wszystkie potrzebne produkty i sprzęty będziesz mieć w zasięgu ręki.

Szafki kuchenne na wymiar

Urządzenie idealnej kuchni to duże wyzwanie, które ułatwią Ci szafki na wymiar. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi projektowe i wykonawcze nakierowane na dostarczanie Klientom wymarzonych rozwiązań. Zaprojektuj samodzielnie każdy element lub powiedz nam, czego oczekujesz i zdaj się na ekspertyzę projektantów. Wykonujemy zabudowy kuchenne, które są trwałe, dopracowane i idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki temu posłużą Ci przez wiele lat. Wykorzystujemy funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania odznaczające się niezrównaną wygodą eksploatacji. Brak konieczności czy chęci przeprowadzania remontu nawet po latach sprawia, że meble na wymiar okażą się najlepszą inwestycją. Tym bardziej, że dbamy o to, by nasze usługi były naprawdę tanie.

Meble kuchenne na zamówienie Poznań

Zapewniamy komputerową wizualizację projektu, podczas której można zobaczyć swoją wymarzoną kuchnię jeszcze przed realizacją zamówienia na wykonanie mebli, dzięki czemu ujrzysz to pomieszczenie w nowym wymiarze estetyki. Takie rozwiązanie umożliwia też ewentualne naniesienie poprawek w projekcie i upewnienie się, że wszystkie elementy do siebie pasują. Dzięki temu ograniczamy ryzyko pomyłek i zapewniamy klientom pełną satysfakcję z wykonanej pracy. Zadbamy o to, aby Twoja kuchnia stała się prawdziwym sercem domu. Teren naszej działalności to miasto Poznań oraz jego okolica. Nie ma więc potrzeby, aby wyjeżdżać z Poznania chcąc złożyć zamówienie na wysokiej klasy meble do kuchni.

Kuchnia na wymiar Poznań - dlaczego my?

Firma Lipiak Meble Poznań zaprasza.


Lipiak Meble – meble na wymiar poznań