Wycena szaf wnękowych z drzwiami przesuwnymi

Wycena szaf na wymiar z drzwiami przesuwnymi

Nasze usługi wykonujemy na terenie miast Poznań, Luboń i okolica w promieniu do 50 km.
Wypełnij formularz i prześlij go do nas, a w odpowiedzi otrzymasz wycenę szafy wnękowej oraz ofertę w rozumieniu KC na podany przez Państwa e-mail.

W trosce o Państwa wygodę i czas stworzyliśmy kilkadziesiąt przykładowych szaf do wyceny.

Proszę wybrać typ szafy, który Państwa interesuje, a nastepnie postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w formularzu. W odpowiedzi otrzymają Państwo wycenę swojej szafy na wymiar!

Wnętrze szafy 4 drzwiowej (zalecana szerokość zabudowy 240cm – 360cm)

*Szafy z montażem wykonujemy w Poznaniu, Luboniu i promieniu ok.50 km.

Proszę pamiętać, że 9cm zabiera system drzwi przesuwnych. Wyjątek Monako 5,6cm.
*Przykładowo jeśli w szafie ma być wypełnienie 1x lustro brązowe + 1x rattan obok lustra brązowego wpisać 1 i obok rattanu 1, jeśli w szafie mają być 2 skrzydła z bambusa obok pola bambus wpisać 2.
*Przykładowo jeśli w szafie ma być wypełnienie 1x lustro brązowe + 1x rattan obok lustra brązowego wpisać 1 i obok rattanu 1, jeśli w szafie mają być 2 skrzydła z bambusa obok pola bambus wpisać 2.

Szanowny kliencie kupujesz od producenta bez pośredników!! 

Gwarancja najniższej ceny za najwyższą jakość!!

Za co chwalą nas klienci:

Ceny

Nasze ceny są niższe, bo nie korzystamy z pośredników, więc oszczędzasz na cenie materiałów

Elastyczność

Mamy dużo większą elastyczność i możliwości produkcyjne, dzięki czemu otrzymasz meble idealnie dopasowane do pomieszczenia i Twoich potrzeb oraz optymalnie wykorzystujące każdy centymetr przestrzeni.

Terminowość

Mamy krótsze terminy produkcji mebli, więc nie będziesz musiał czekać tygodniami na montaż mebli lub na dodatkową półkę, jeśli po montażu stwierdzisz, że się przyda

Doradztwo

Meble zostaną zmontowane przez fachowców, którzy mają ogromne doświadczenie w stolarstwie i w przypadku jakichkolwiek problemów szukają optymalnych rozwiązań, dzięki czemu unikniesz stresu.

Doświadczenie

Meble zostaną zmontowane przez fachowców, którzy mają ogromne doświadczenie w stolarstwie i w przypadku jakichkolwiek problemów szukają optymalnych rozwiązań, dzięki czemu unikniesz stresu.

Ochrona przed wodą

Meble, które produkujemy do kuchni i łazienek są przystosowane do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności lub kontaktu z wodą. Stosujemy nasze autorskie rozwiązania.

Jako producent szaf wnękowych wykorzystujemy najlepsze materiały i tworzymy doskonałe pod względem jakości produkty, które są trwalsze i ładniejsze niż oferowane w sklepach, wytwarzane hurtowo meble. To nasi klienci są ich kreatorami, my natomiast realizujemy ich pomysły w taki sposób, by szafy były funkcjonalne i służyły im przez wiele lat. Produkcja mebli to nasza pasja - jej efektami lubimy dzielić się z innymi!

OPINIE

Będziemy wdzięczni, jeżeli postanowisz podzielić się opinią na temat naszych usług. Pomoże to nam udoskonalić naszą ofertę, a innym klientom z pewnością ułatwi podjęcie decyzji. Gdy naciśniesz „dodaj opinie”, zostaniesz przekierowany bezpośrednio na naszą wizytówkę w Mapach Google, gdzie możesz wystawić opinię. Wystawiona opinia pojawi się zarówno tutaj jak i w Google Maps.

Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów prezentowanych na niniejszej witrynie. Naszymi garderobami, szafami opartymi o systemy drzwi przesuwnych Senator i Indeco oraz innymi meblami wolno stojącymi lub do zabudowy wnęki cieszy się już liczne grono klientów zamieszkujących Poznań oraz okolice. Naszą siedzibą jest Luboń - zachęcamy do odwiedzin i do kontaktu.

Dane firmy

P.P.H.U. Jarosław Lipiak

ul. Konarzewskiego 24
62-030 Luboń

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 8-16
sob. po uzgodnieniu tel.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Firma Lipiak - Meble najaktywniej działa na terenie Wielkopolski, szczególnie w miejscowościach: Poznań, Luboń, Komorniki, Mosina, Puszczykowo, Skórzewo, Plewiska.

Ochronę Twoich danych gwarantuje bezpieczne i szyfrowane połączenie SSL: