Wycena szaf wnękowych z drzwiami przesuwnymi

Wycena szaf na wymiar z drzwiami przesuwnymi

Nasze usługi wykonujemy na terenie miast Poznań, Luboń i okolica w promieniu do 50 km.
Wypełnij formularz i prześlij go do nas, a w odpowiedzi otrzymasz wycenę szafy wnękowej oraz ofertę w rozumieniu KC na podany przez Państwa e-mail.

W trosce o Państwa wygodę i czas stworzyliśmy kilkadziesiąt przykładowych szaf do wyceny.

Proszę wybrać typ szafy, który Państwa interesuje, a nastepnie postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w formularzu. W odpowiedzi otrzymają Państwo wycenę swojej szafy na wymiar!

Wnętrze szafy 4 drzwiowej (zalecana szerokość zabudowy 90-180cm)

*Szafy z montażem wykonujemy w Poznaniu, Luboniu i promieniu ok.50 km.

Proszę pamiętać, że 9cm zabiera system drzwi przesuwnych. Wyjątek Monako 5,6cm.
*Przykładowo jeśli w szafie ma być wypełnienie 1x lustro brązowe + 1x rattan obok lustra brązowego wpisać 1 i obok rattanu 1, jeśli w szafie mają być 2 skrzydła z bambusa obok pola bambus wpisać 2.
*Przykładowo jeśli w szafie ma być wypełnienie 1x lustro brązowe + 1x rattan obok lustra brązowego wpisać 1 i obok rattanu 1, jeśli w szafie mają być 2 skrzydła z bambusa obok pola bambus wpisać 2.

Szanowny kliencie kupujesz od producenta bez pośredników!! 

Gwarancja najniższej ceny za najwyższą jakość!!

Za co chwalą nas klienci:

Terminowość

Terminowość i krótki czas oczekiwania na zamówione meble.

Doświadczenie

Doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia oraz duża wiedza.

DOBRE CENY

Konkurencyjne ceny, wysoka jakość wykonania mebli i wykorzystanych materiałów.

Jako producent szaf wnękowych wykorzystujemy najlepsze materiały i tworzymy doskonałe pod względem jakości produkty, które są trwalsze i ładniejsze niż oferowane w sklepach, wytwarzane hurtowo meble. To nasi klienci są ich kreatorami, my natomiast realizujemy ich pomysły w taki sposób, by szafy były funkcjonalne i służyły im przez wiele lat. Produkcja mebli to nasza pasja - jej efektami lubimy dzielić się z innymi!

OPINIE

Będziemy wdzięczni, jeżeli postanowisz podzielić się opinią na temat naszych usług. Pomoże to nam udoskonalić naszą ofertę, a innym klientom z pewnością ułatwi podjęcie decyzji. Gdy naciśniesz „dodaj opinie”, zostaniesz przekierowany bezpośrednio na naszą wizytówkę w Mapach Google, gdzie możesz wystawić opinię. Wystawiona opinia pojawi się zarówno tutaj jak i w Google Maps.

Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów prezentowanych na niniejszej witrynie. Naszymi garderobami, szafami opartymi o systemy drzwi przesuwnych Senator i Indeco oraz innymi meblami wolno stojącymi lub do zabudowy wnęki cieszy się już liczne grono klientów zamieszkujących Poznań oraz okolice. Naszą siedzibą jest Luboń - zachęcamy do odwiedzin i do kontaktu.

Dane firmy

P.P.H.U. Jarosław Lipiak

ul. Konarzewskiego 24
62-030 Luboń

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 8-16
sob. po uzgodnieniu tel.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Firma Lipiak - Meble najaktywniej działa na terenie Wielkopolski, szczególnie w miejscowościach: Poznań, Luboń, Komorniki, Mosina, Puszczykowo, Skórzewo, Plewiska.

Ochronę Twoich danych gwarantuje bezpieczne i szyfrowane połączenie SSL: