WYCENA ONLINE

Meble łazienkowe

Oferujemy nowoczesne, wytrzymałe meble łazienkowe wykonane z drewna litego i naturalnej okleiny oraz z płyt lakierowanych w pełni zabezpieczonych przed wilgocią. Szeroki wybór materiałów wykończeniowych, okuć i kolorów naszych szafek gwarantuje możliwość zaprojektowania wymarzonych mebli łazienkowych dla każdego klienta. Wykonujemy meble i szafki łazienkowe na wymiar zgodnie z najnowszymi standardami funkcjonalności i oczekiwań klienta. Nasze usługi świadczymy nie tylko na terenie miasta Poznań, ale również w okolicach w promieniu 40 km.

Meble do łazienki na wymiar

Aranżacja domowej łazienki często jest bardzo trudna. Na niewielkiej przestrzeni trzeba zmieścić dużo, pamiętając jednocześnie o zachowaniu stylu i jakości wykończenia. Najwięcej kłopotu mogą sprawiać meble łazienkowe, które muszą być odporne na wilgoć, wytrzymałe i praktyczne, a jednocześnie oferować jak największą przestrzeń do przechowywania, tak cenną w małych pomieszczeniach. Szafki łazienkowe na wymiar zwykle okazują się jedynym słusznym wyborem. Możliwość dopasowania ich parametrów do konkretnych uwarunkowań przestrzeni sprawia, że są najbardziej funkcjonalne. Jednocześnie aranżacja łazienki stworzona na wymiar zawsze prezentuje się znacznie lepiej niż zestawienie przypadkowych, gotowych rozwiązań ze sklepu. W przypadku indywidualnie konstruowanych rozwiązań klient może zadecydować zarówno o wyglądzie mebli, jak i ich wewnętrznej strukturze, dzięki czemu otrzymuje elementy, które idealnie wpisują się w jego potrzeby. Meble do łazienki na wymiar pomagają też do maksimum wykorzystać dostępne miejsce – m.in. wnęki  czy też przestrzenie o niestandardowych wymiarach powstałe między sprzętami i elementami armatury.

Funkcjonalne szafki łazienkowe

Funkcjonalne szafki łazienkowe znacząco ułatwiają korzystanie z tego pomieszczenia, uprzyjemniając codzienne czynności. Ważne, by zapewnić sobie wygodny dostęp do kosmetyków, środków czystości i innych często używanych przedmiotów. Istotne również, aby każdy element miał swoje miejsce, co zapobiegnie zagraceniu zwykle niewielkiej przestrzeni. Meble łazienkowe na wymiar stwarzają niemal nieograniczone możliwości w zakresie aranżacji. Mogą mieć nie tylko dowolny wygląd, ale również budowę – o układzie półek czy szuflad możesz zadecydować samodzielnie, tak, by korzystanie z nich było komfortowe.

Łazienki w najlepszym stylu

Istotnym elementem naszej oferty jest projektowania mebli łazienkowych przez naszych projektantów z Poznania. Przykładamy dużą wagę do stworzenia całościowej wizji łazienki, ponieważ wiemy, że nie można produkować mebli łazienkowych w oderwaniu od reszty jej wyglądu. We współpracy z naszymi klientami tworzymy wyjątkowe, stylowe wnętrza oddające gust ich właścicieli. Nasi projektanci są otwarci na realizację rozmaitych wizji – zachęcamy do współpracy, jeśli marzą Ci się oryginalne szafki łazienkowe, jakich nie znajdziesz w sklepie meblowym. Zapraszamy do obejrzenia wybranych realizacji mebli na wymiar dopasowanych do łazienek klientów z Poznania i okolic.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły oferty – Lipiak Meble.

Szanowny kliencie kupujesz od producenta bez pośredników!!! Gwarancja najniższej ceny za najwyższą jakość!!!


Lipiak Meble – szafy senator poznań