WYCENA ONLINE

Systemy aluminiowe


(5 lat gwarancji producenta)Aluminiowe profile do drzwi przesuwanych

Systemy aluminiowe to nowoczesny i estetyczny wygląd, który daje prestige posiadania czegoś wyjątkowego. Ramki aluminiowe dają szerokie możliwości aranżacji wnętrz.

Bardzo duży wybór kolorów, oraz różne style zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonujemy drzwi w systemach: suwanych, rozwieranych i składanych oraz drzwi skośnych np. do zabudowy nietypowych poddaszy. System aluminiowy umożliwia wykonanie drzwi przejściowych np. między pomieszczeniami, ponieważ drzwi jednakowo wyglądają z obu stron i nie ma potrzeby stosowania toru dolnego.

Zaletą systemu aluminiowego jest cicha i długotrwała praca mechanizmu, możliwość połączenia na jednym skrzydle drzwiowym kilku materiałów np. lustra, rattanu i bambusa pod różnym kątem, po liniach prostych a także za pomocą fali i łuków oraz możliwość zastosowania systemu cichego domykania jak w szufladach tandembox firmy Blum której jesteśmy autoryzowanym partnerem. Przede wszystkim profile aluminiowe zapewniają trwałość i nie zawodność na długie lata co potwierdzamy 10 letnią gwarancją na system jezdny.


systemy aluminiowe


Lipiak Meble – szafy Poznań