Systemy drzwi przesuwnych Bonari

ALUMINIOWE PROFILE DO DRZWI PRZESUWANYCH

Systemy aluminiowe to nowoczesny i estetyczny wygląd, który daje prestige posiadania czegoś wyjątkowego. Ramki aluminiowe dają szerokie możliwości aranżacji wnętrz.

Bardzo duży wybór kolorów, oraz różne style zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonujemy drzwi w systemach: suwanych, rozwieranych i składanych oraz drzwi skośnych np. do zabudowy nietypowych poddaszy. System aluminiowy umożliwia wykonanie drzwi przejściowych np. między pomieszczeniami, ponieważ drzwi jednakowo wyglądają z obu stron i nie ma potrzeby stosowania toru dolnego.

Zaletą systemu aluminiowego jest cicha i długotrwała praca mechanizmu, możliwość połączenia na jednym skrzydle drzwiowym kilku materiałów np. lustra, rattanu i bambusa pod różnym kątem, po liniach prostych a także za pomocą fali i łuków oraz możliwość zastosowania systemu cichego domykania jak w szufladach tandembox firmy Blum której jesteśmy autoryzowanym partnerem. Przede wszystkim profile aluminiowe zapewniają trwałość i nie zawodność na długie lata co potwierdzamy 10 letnią gwarancją na system jezdny.

Szanowny kliencie kupujesz od producenta bez pośredników!! 

Gwarancja najniższej ceny za najwyższą jakość!!

Chcesz poznać wycenę swojego projektu? Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza wyceny. Wypełnienie go zajmie Ci 5-10 min.

Za co chwalą nas klienci:

Terminowość

Terminowość i krótki czas oczekiwania na zamówione meble.

Doświadczenie

Doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia oraz duża wiedza.

DOBRE CENY

Konkurencyjne ceny, wysoka jakość wykonania mebli i wykorzystanych materiałów.

Jako producent szaf wnękowych wykorzystujemy najlepsze materiały i tworzymy doskonałe pod względem jakości produkty, które są trwalsze i ładniejsze niż oferowane w sklepach, wytwarzane hurtowo meble. To nasi klienci są ich kreatorami, my natomiast realizujemy ich pomysły w taki sposób, by szafy były funkcjonalne i służyły im przez wiele lat. Produkcja mebli to nasza pasja - jej efektami lubimy dzielić się z innymi!

OPINIE

Będziemy wdzięczni, jeżeli postanowisz podzielić się opinią na temat naszych usług. Pomoże to nam udoskonalić naszą ofertę, a innym klientom z pewnością ułatwi podjęcie decyzji. Gdy naciśniesz „dodaj opinie”, zostaniesz przekierowany bezpośrednio na naszą wizytówkę w Mapach Google, gdzie możesz wystawić opinię. Wystawiona opinia pojawi się zarówno tutaj jak i w Google Maps.

Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów prezentowanych na niniejszej witrynie. Naszymi garderobami, szafami opartymi o systemy drzwi przesuwnych Senator i Indeco oraz innymi meblami wolno stojącymi lub do zabudowy wnęki cieszy się już liczne grono klientów zamieszkujących Poznań oraz okolice. Naszą siedzibą jest Luboń - zachęcamy do odwiedzin i do kontaktu.

Dane firmy

P.P.H.U. Jarosław Lipiak

ul. Konarzewskiego 24
62-030 Luboń

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 8-16
sob. po uzgodnieniu tel.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Firma Lipiak - Meble najaktywniej działa na terenie Wielkopolski, szczególnie w miejscowościach: Poznań, Luboń, Komorniki, Mosina, Puszczykowo, Skórzewo, Plewiska.

Ochronę Twoich danych gwarantuje bezpieczne i szyfrowane połączenie SSL: