Porady fachowców

Czy meble na wymiar do salonu i sypialni to dobry pomysł?

utworzone przez | sie 22, 2021

Jest pewien temat dotyczący projektowania wnętrz, który budzi wiele emocji nie tylko u projektantów ale i u lokatorów. Czy meble na wymiar do salonu i sypialni to dobry pomysł? Żeby odpowiedzieć na to pytanie, najpierw trzeba zadać zgoła inne: jak duża jest sypialnia? Czy mamy wystarczająco dużo miejsca, żeby wrzucić „cokolwiek” a wszystko z innej parafii? Czy może lepiej wykorzystać przestrzeń jak najbardziej efektywnie i zamówić meble do sypialni na wymiar? Oczywiście wszystko zależy od własnego stylu i upodobań, gdy na przykład mamy już nowoczesne meble na wymiar do salonu to raczej oczywiste wydaje się tutaj, że lubimy umiejętnie gospodarować przestrzenią i wykorzystać firmy meblowe, które w wygodny sposób pozwolą osiągnąć najwięcej korzyści.

Czy warto projektować meble na wymiar?

Jeśli lubimy elegancję, ład i porządek lub po prostu sprzyja to naszemu poczuciu estetyki, to warto. Meble do salonu na wymiar służą przede wszystkim nam. Poza tym, odpowiednio zaprojektowane meble z najwyższej jakości materiałów będą służyć nam przez lata. Projektując salon, będzie można sobie pewne rzeczy wizualizować. Powiedzmy, że salon, do którego chcemy zamówić meble, nie należy do największych, ale jest wystarczająco przestrzenny, aby umieścić w nim rzeczy niezbędne, aby przyjemnie spędzać tam czas i przyjmować gości. Dla niektórych za centrum salonu uznawana jest kanapa. Musi być wygodna, przestrzenna, z szezlongiem, najlepiej ze stolikiem do kawy, i fotelem, a na przeciwko olbrzymi telewizor. Mając takie wytyczne, wiemy już, że nie pozostawi to wiele miejsca na inne rzeczy, dlatego meble na wymiar do salonu wydają się jedynym wartościowym rozwiązaniem. Dzięki temu to co najważniejsze zostanie uwzględnione, bez stresu, że coś się nie zmieści. Meble do salonu na zamówienie to kompletne rozwiązanie pozwalające na spełnienie oczekiwań domowników, a także na wypracowanie kompromisów, jeśli chcemy, aby mieszkanie było wyposażone w meble o niestandardowych wymiarach.

Sypialnia na wymiar? Czemu nie!

Sypialnie na wymiar to wspaniałe zagospodarowanie małych przestrzeni. Najlepiej, aby wszystko było w sypialni, dzięki czemu pozostałe pokoje będą bardziej przejrzyste. Meble na wymiar do sypialni są idealnym rozwiązaniem tego typu problemów. Zostaną stworzone z myślą, aby sypialnia była przytulna i miło się w niej spało, a jednocześnie, żeby wszystkie rzeczy, które są w sypialniach potrzebne tam były. Meble do sypialni na zamówienie będą dopasowane do potrzeb mieszkańców. Często osoby o niestandardowym wzroście napotykają na trudności użytkowania :standardowych” mieszkań. Gdy Twoje mieszkanie zostanie zaprojektowane przez profesjonalistów, problem ten odejdzie w zapomnienie!

Szanowny kliencie kupujesz od producenta bez pośredników!! 

Gwarancja najniższej ceny za najwyższą jakość!!

Chcesz poznać wycenę swojego projektu? Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza wyceny. Wypełnienie go zajmie Ci 5-10 min.

Za co chwalą nas klienci:

Ceny

Nasze ceny są niższe, bo nie korzystamy z pośredników, więc oszczędzasz na cenie materiałów

Elastyczność

Mamy dużo większą elastyczność i możliwości produkcyjne, dzięki czemu otrzymasz meble idealnie dopasowane do pomieszczenia i Twoich potrzeb oraz optymalnie wykorzystujące każdy centymetr przestrzeni.

Terminowość

Mamy krótsze terminy produkcji mebli, więc nie będziesz musiał czekać tygodniami na montaż mebli lub na dodatkową półkę, jeśli po montażu stwierdzisz, że się przyda

Doradztwo

Meble zostaną zmontowane przez fachowców, którzy mają ogromne doświadczenie w stolarstwie i w przypadku jakichkolwiek problemów szukają optymalnych rozwiązań, dzięki czemu unikniesz stresu.

Doświadczenie

Meble zostaną zmontowane przez fachowców, którzy mają ogromne doświadczenie w stolarstwie i w przypadku jakichkolwiek problemów szukają optymalnych rozwiązań, dzięki czemu unikniesz stresu.

Ochrona przed wodą

Meble, które produkujemy do kuchni i łazienek są przystosowane do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności lub kontaktu z wodą. Stosujemy nasze autorskie rozwiązania.

Jako producent szaf wnękowych wykorzystujemy najlepsze materiały i tworzymy doskonałe pod względem jakości produkty, które są trwalsze i ładniejsze niż oferowane w sklepach, wytwarzane hurtowo meble. To nasi klienci są ich kreatorami, my natomiast realizujemy ich pomysły w taki sposób, by szafy były funkcjonalne i służyły im przez wiele lat. Produkcja mebli to nasza pasja - jej efektami lubimy dzielić się z innymi!

OPINIE

Będziemy wdzięczni, jeżeli postanowisz podzielić się opinią na temat naszych usług. Pomoże to nam udoskonalić naszą ofertę, a innym klientom z pewnością ułatwi podjęcie decyzji. Gdy naciśniesz „dodaj opinie”, zostaniesz przekierowany bezpośrednio na naszą wizytówkę w Mapach Google, gdzie możesz wystawić opinię. Wystawiona opinia pojawi się zarówno tutaj jak i w Google Maps.

Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów prezentowanych na niniejszej witrynie. Naszymi garderobami, szafami opartymi o systemy drzwi przesuwnych Senator i Indeco oraz innymi meblami wolno stojącymi lub do zabudowy wnęki cieszy się już liczne grono klientów zamieszkujących Poznań oraz okolice. Naszą siedzibą jest Luboń - zachęcamy do odwiedzin i do kontaktu.

Dane firmy

P.P.H.U. Jarosław Lipiak

ul. Konarzewskiego 24
62-030 Luboń

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 8-16
sob. po uzgodnieniu tel.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Firma Lipiak - Meble najaktywniej działa na terenie Wielkopolski, szczególnie w miejscowościach: Poznań, Luboń, Komorniki, Mosina, Puszczykowo, Skórzewo, Plewiska.

Ochronę Twoich danych gwarantuje bezpieczne i szyfrowane połączenie SSL: