Porady fachowców

Kuchnia na wymiar, czy modułowa – wady i zalety tych rozwiązań

utworzone przez | sie 14, 2021

Urządzenie kuchni to bardzo ważna kwestia. Jest to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, dlatego należy przykuć dużą uwagę do prawidłowego jej zagospodarowania. Wiele osób zastanawia się czy lepszym rozwiązaniem będzie kuchnia na wymiar czy kuchnia modułowa. Warto zapoznać się z zaletami i wadami jednego i drugiego rozwiązania. 

Kuchnia na wymiar – wiele możliwości 

Nowoczesne kuchnie na wymiar cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem użytkowników. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które są zainteresowane bardziej indywidualnym rozwiązaniem, a także w przypadku kuchni niewielkich i specyficznych, które ciężko by było zagospodarować gotowym zestawem mebli. Meble – kuchnia na wymiar są idealnie dopasowane do danego pomieszczenia, a także do potrzeb inwestorów.  Kuchnia na wymiar Poznań może być idealnie dopasowana do kształtu danego pomieszczenia, a także do gustu i oczekiwań klientów. Możliwości aranżacyjne są praktycznie nieograniczone. Oprócz możliwości pomieszczenia przy projekcie uwzględnia się także preferencje inwestora.  Kuchnia na wymiar to także bardzo dobre rozwiązanie jeśli pomieszczenie znajduje się na poddaszu, gdzie są skosy czy duża ilość okien lub mało praktycznych wnęk trudnych do zagospodarowania. Warto jednak pamiętać, że projektowanie takiej kuchni powinno się odbywać przy pomocy doświadczonego projektanta. 

Kuchnia modułowa – klasyczne i tradycyjne rozwiązanie

Kuchnia na wymiar z wyspą to bardzo nowoczesne rozwiązanie, jednak wiele osób decyduje się na zabudowanie modułowe. Tego typu meble to gotowe elementy, które można kupić w sklepie i zamontować w wybrany sposób. Zwykle są to szafki kuchenne przeznaczone do samodzielnego montażu przez inwestora. Dla wielu osób najważniejszą zaletą będzie ich atrakcyjna cena. Koszt takich szafek będzie o wiele niższy niż koszt kuchni na wymiar. Meble do kuchni na wymiar – wzory są o wiele bardziej ciekawe i zróżnicowane, jednak wykorzystując meble na wymiar także można osiągnąć zadowalający efekt. Kolejną zaletą jest to, że meble dostępne są praktycznie od ręki. Można kupić je od razu w sklepie i samodzielnie zamontować nawet tego samego dnia. Wadami takiego rozwiązania jest przede wszystkim to, że można wybrać tylko modele oferowane przez producenta. Projekt nie może więc być wzbogacony o nietypowe rozwiązania i sprawdzi się tylko w pomieszczeniach standardowych. Możliwości aranżacyjne są bardzo ograniczone. Jednak meble są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. 

Szanowny kliencie kupujesz od producenta bez pośredników!! 

Gwarancja najniższej ceny za najwyższą jakość!!

Chcesz poznać wycenę swojego projektu? Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza wyceny. Wypełnienie go zajmie Ci 5-10 min.

Za co chwalą nas klienci:

Ceny

Nasze ceny są niższe, bo nie korzystamy z pośredników, więc oszczędzasz na cenie materiałów

Elastyczność

Mamy dużo większą elastyczność i możliwości produkcyjne, dzięki czemu otrzymasz meble idealnie dopasowane do pomieszczenia i Twoich potrzeb oraz optymalnie wykorzystujące każdy centymetr przestrzeni.

Terminowość

Mamy krótsze terminy produkcji mebli, więc nie będziesz musiał czekać tygodniami na montaż mebli lub na dodatkową półkę, jeśli po montażu stwierdzisz, że się przyda

Doradztwo

Meble zostaną zmontowane przez fachowców, którzy mają ogromne doświadczenie w stolarstwie i w przypadku jakichkolwiek problemów szukają optymalnych rozwiązań, dzięki czemu unikniesz stresu.

Doświadczenie

Meble zostaną zmontowane przez fachowców, którzy mają ogromne doświadczenie w stolarstwie i w przypadku jakichkolwiek problemów szukają optymalnych rozwiązań, dzięki czemu unikniesz stresu.

Ochrona przed wodą

Meble, które produkujemy do kuchni i łazienek są przystosowane do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności lub kontaktu z wodą. Stosujemy nasze autorskie rozwiązania.

Jako producent szaf wnękowych wykorzystujemy najlepsze materiały i tworzymy doskonałe pod względem jakości produkty, które są trwalsze i ładniejsze niż oferowane w sklepach, wytwarzane hurtowo meble. To nasi klienci są ich kreatorami, my natomiast realizujemy ich pomysły w taki sposób, by szafy były funkcjonalne i służyły im przez wiele lat. Produkcja mebli to nasza pasja - jej efektami lubimy dzielić się z innymi!

OPINIE

Będziemy wdzięczni, jeżeli postanowisz podzielić się opinią na temat naszych usług. Pomoże to nam udoskonalić naszą ofertę, a innym klientom z pewnością ułatwi podjęcie decyzji. Gdy naciśniesz „dodaj opinie”, zostaniesz przekierowany bezpośrednio na naszą wizytówkę w Mapach Google, gdzie możesz wystawić opinię. Wystawiona opinia pojawi się zarówno tutaj jak i w Google Maps.

Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów prezentowanych na niniejszej witrynie. Naszymi garderobami, szafami opartymi o systemy drzwi przesuwnych Senator i Indeco oraz innymi meblami wolno stojącymi lub do zabudowy wnęki cieszy się już liczne grono klientów zamieszkujących Poznań oraz okolice. Naszą siedzibą jest Luboń - zachęcamy do odwiedzin i do kontaktu.

Dane firmy

P.P.H.U. Jarosław Lipiak

ul. Konarzewskiego 24
62-030 Luboń

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 8-16
sob. po uzgodnieniu tel.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Firma Lipiak - Meble najaktywniej działa na terenie Wielkopolski, szczególnie w miejscowościach: Poznań, Luboń, Komorniki, Mosina, Puszczykowo, Skórzewo, Plewiska.

Ochronę Twoich danych gwarantuje bezpieczne i szyfrowane połączenie SSL: