WYCENA ONLINE

Drzwi przesuwne Poznań, zabudowa wnęk

Szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi takie jak indeco, senator, raumplus, sevroll, laguna oraz systemy firmy hettich do zabudowy wnęk na dowolny wymiar pozwalają w maksymalny sposób zagospodarować wolną przestrzeń.
To co u innych jest nietypowe dla nas jest standardem. Zabudowy projektujemy w Poznaniu w oparciu o program do wizualizacji wnętrz PRO100. W trosce o Twój czas stworzyliśmy możliwość wstępnej wyceny szafy przez Internet.

Zabudowa wnęk - idealne meble na zamówienie dla Twojej przestrzeni

Zaletą naszej oferty jest produkcja mebli wnękowych na zamówienie o określonym wymiarze, dzięki czemu to właśnie meble dostosowują się do Twojego wnętrza, a nie na odwrót. Doskonale wiemy, że każdy dom ma do wykorzystania swój potencjał na zabudowę – wnęki, narożne przestrzenie, wolne ściany. Są to miejsca, gdzie można lokować meble wnękowe na wymiar. Przestrzeń sama podpowiada, gdzie można umieścić np. szafę.

Projektanci z naszej z firmy w Poznaniu są w stanie wychwycić potencjał pomieszczeń, umożliwiający zabudowę określonymi meblami wnękowymi. Polecamy szczególnie drzwi przesuwne o wymiarze, który idealnie wypełni pustą i nieużywaną przestrzeń. Dodatkowe wyposażenie szaf w drzwi przesuwne pozwala lepiej wykorzystać wnęki domu lub mieszkania, a tym samym zachować więcej przestrzeni. Realizujemy zamówienia dla klientów, których miejscem zamieszkania jest Poznań lub okolice.

Sprawdź nasze szafy przesuwne na wymiar

Pojemne i wygodne szafy przesuwne to idealne rozwiązanie zawsze wtedy, gdy potrzebujesz większej przestrzeni do przechowywania. Zabudowy tego typu pozwalają zapanować nad chaosem i znaleźć miejsce na wszystkie przedmioty, które znajdują się w domu. Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza sprawia, że szafy można przystosować do przechowywania zarówno ubrań, jak i domowego sprzętu, a dzięki dedykowanym rozwiązaniom wszystko będzie miało swoje miejsce. Firma Lipiak Meble, dzięki dużemu doświadczeniu, proponuje swoim klientom wyposażone w drzwi przesuwne szafy na wymiar dopasowane do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dysponujemy szeroką gamą rozwiązań technicznych i estetycznych, dzięki czemu pomożemy Ci w stworzeniu przyjaznej przestrzeni mieszkalnej. Produkujemy szafy wykończone w różnych stylach, które idealnie dopasowują się do wnętrz, w których są umieszczane. Stosujemy najwyższej jakości lustra, fronty i listwy, dzięki czemu gotowe zabudowy znakomicie się prezentują.

Przykładamy najwyższą wagę do jakości, wiedząc, jakie znaczenie ma ona dla nabywców naszych szaf. Dlatego stosujemy wyłącznie nowoczesne, wytrzymałe profile i solidne materiały, które posłużą Ci przez wiele lat. Wszystkie elementy mocowane są z najwyższą starannością, by zachowały odporność na skutki intensywnego użytkowania. Dbamy również o to, by korzystanie z naszych drzwi przesuwnych było prawdziwą przyjemnością – ich praca jest cicha i płynna dzięki odpowiedniemu doborowi elementów konstrukcyjnych oraz ich fachowemu montażowi.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły oferty – Lipiak Meble Poznań.

Nasze porady(Kliknij, aby dowiedzieć się więcej)

Szanowny kliencie kupujesz od producenta bez pośredników!!! Gwarancja najniższej ceny za najwyższą jakość!!!


Lipiak Meble – drzwi przesuwne poznań