Porady fachowców

W co wyposażyć małą garderobę?

utworzone przez | wrz 20, 2021

Nasze mieszkania charakteryzuje na ogół niewielka powierzchnia, w której niejednokrotnie musi żyć kilkuosobowa rodzina. To wiąże się z zapewnieniem wystarczającej ilości mebli, które pomieszczą wszystkie nasze ubrania. Na szczęście coraz częściej udaje nam się wygospodarować osobne pomieszczenie, w którym może powstać mała garderoba. To niezwykle przydatne i praktyczne rozwiązanie, które ułatwia nam bieżące funkcjonowanie. Jak w takim razie urządzić tak małą przestrzeń, by wykorzystać w pełni jej potencjał?

PO PIERWSZE ZADBAJMY O FUNKCJONALNOŚĆ

Przymierzając się do zaprojektowania idealnej garderoby, warto jest zastanowić się nad tym, kto będzie z niej w dużej mierze korzystał i jaki styl ubrań jest przez nas noszony. To bardzo ważne punkty, bowiem musimy brać pod uwagę fakt, iż nie dysonujemy dużą przestrzenią, w której chcemy czuć się mimo wszystko komfortowo. To naturalne różnice, które charakteryzują zwykłą szafę, od osobnego pomieszczenia, jakim jest garderoba. Najczęściej musi ona być miejscem, przeznaczonym zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. W związku z tym warto jest zaakcentować te różnice i osobne strefy. W małych przestrzeniach idealnym rozwiązaniem będzie garderoba na wymiar. Dzięki temu unikniemy złego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Taki indywidualny projekt zapewni nam dopasowanie odpowiednich elementów, bez niepotrzebnego dostosowywania się do posiadanych szafek. W końcu to właśnie garderoba ma nam służyć i ułatwiać codzienne funkcjonowanie. Mała garderoba to w dużym stopniu miejsce, w którym możemy nie tylko wyeksponować nasze ubrania, ale również ułatwić sobie ich odpowiedni dobór. To funkcjonalność bardzo przydatna, szczególnie dla kobiet. Dobrze byłoby zatem, aby elementy naszej garderoby były przechowywane w takim układzie, żeby w łatwy i szybki sposób dało się je idealnie dopasować do siebie. Takie korzystanie szczególnie ułatwiają nam wieszaki do garderoby, dzięki którym bez niepotrzebnego ściągania ich, możemy szybko podjąć decyzję. Nowoczesne wieszaki mogą być również dowolnie zautomatyzowane, dzięki czemu pozwalają na prezentowanie ubrań z dowolnej perspektywy.

JAK SAMODZIELNIE URZĄDZIĆ GARDEROBĘ?

Jeżeli nie mamy szczególnych wymagań, dotyczących wyglądu naszej garderoby, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby samemu skompletować odpowiednie meble. Każdy fachowy producent mebli zapewni nam szeroki wybór, wśród dostępnych u siebie modułów meblowych. W takim przypadku oczywiste jest, że kluczową rolę odegra praktyczna szafa modułowa. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie ład i porządek wśród ubrań. Dobierając różne moduły, możemy przykładowo zwiększyć liczbę wieszaków, lub szuflad, które mogą także służyć, jako miejsce dla biżuterii, kolekcji męskich zegarków i okularów. Poza wyborem idealnej szafy, powinniśmy wybrać również pasujące do niej szafki na ubrania. To w nich możemy przechowywać zarówno ubrania sezonowe, jak również buty.

Jak widać, możliwości jest wiele. Warto jest więc dobrze przemyśleć urządzenie małej garderoby, aby była odpowiednio dopasowana do naszych potrzeb.

Szanowny kliencie kupujesz od producenta bez pośredników!! 

Gwarancja najniższej ceny za najwyższą jakość!!

Chcesz poznać wycenę swojego projektu? Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza wyceny. Wypełnienie go zajmie Ci 5-10 min.

Za co chwalą nas klienci:

Ceny

Nasze ceny są niższe, bo nie korzystamy z pośredników, więc oszczędzasz na cenie materiałów

Elastyczność

Mamy dużo większą elastyczność i możliwości produkcyjne, dzięki czemu otrzymasz meble idealnie dopasowane do pomieszczenia i Twoich potrzeb oraz optymalnie wykorzystujące każdy centymetr przestrzeni.

Terminowość

Mamy krótsze terminy produkcji mebli, więc nie będziesz musiał czekać tygodniami na montaż mebli lub na dodatkową półkę, jeśli po montażu stwierdzisz, że się przyda

Doradztwo

Meble zostaną zmontowane przez fachowców, którzy mają ogromne doświadczenie w stolarstwie i w przypadku jakichkolwiek problemów szukają optymalnych rozwiązań, dzięki czemu unikniesz stresu.

Doświadczenie

Meble zostaną zmontowane przez fachowców, którzy mają ogromne doświadczenie w stolarstwie i w przypadku jakichkolwiek problemów szukają optymalnych rozwiązań, dzięki czemu unikniesz stresu.

Ochrona przed wodą

Meble, które produkujemy do kuchni i łazienek są przystosowane do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności lub kontaktu z wodą. Stosujemy nasze autorskie rozwiązania.

Jako producent szaf wnękowych wykorzystujemy najlepsze materiały i tworzymy doskonałe pod względem jakości produkty, które są trwalsze i ładniejsze niż oferowane w sklepach, wytwarzane hurtowo meble. To nasi klienci są ich kreatorami, my natomiast realizujemy ich pomysły w taki sposób, by szafy były funkcjonalne i służyły im przez wiele lat. Produkcja mebli to nasza pasja - jej efektami lubimy dzielić się z innymi!

OPINIE

Będziemy wdzięczni, jeżeli postanowisz podzielić się opinią na temat naszych usług. Pomoże to nam udoskonalić naszą ofertę, a innym klientom z pewnością ułatwi podjęcie decyzji. Gdy naciśniesz „dodaj opinie”, zostaniesz przekierowany bezpośrednio na naszą wizytówkę w Mapach Google, gdzie możesz wystawić opinię. Wystawiona opinia pojawi się zarówno tutaj jak i w Google Maps.

Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów prezentowanych na niniejszej witrynie. Naszymi garderobami, szafami opartymi o systemy drzwi przesuwnych Senator i Indeco oraz innymi meblami wolno stojącymi lub do zabudowy wnęki cieszy się już liczne grono klientów zamieszkujących Poznań oraz okolice. Naszą siedzibą jest Luboń - zachęcamy do odwiedzin i do kontaktu.

Dane firmy

P.P.H.U. Jarosław Lipiak

ul. Konarzewskiego 24
62-030 Luboń

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 8-16
sob. po uzgodnieniu tel.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Firma Lipiak - Meble najaktywniej działa na terenie Wielkopolski, szczególnie w miejscowościach: Poznań, Luboń, Komorniki, Mosina, Puszczykowo, Skórzewo, Plewiska.

Ochronę Twoich danych gwarantuje bezpieczne i szyfrowane połączenie SSL: