Porady fachowców

Wiszące i stojące szafki kuchenne, która opcja jest lepsza?

utworzone przez | kw. 4, 2022

Aranżacja kuchni to nie taka prosta kwestia. Pod uwagę należy wziąć kilka bardzo ważnych kwestii. Najważniejszą zasada, polega na tym, aby dostosować szafki kuchenne do swoich potrzeb. W naszym sklepie dostępne zarówno szafli wiszące jak i stojące. Warto zapoznać się z zaletami jednego i drugiego rozwiązania, aby podjąć przemyślaną i satysfakcjonującą decyzję. 

Szafki kuchenne stojące – najważniejsze informacje 

Szafki kuchenne stojące to najbardziej podstawowy mebel w każdej kuchni. Stwarzają one przestrzeń, w której można przechowywać różne naczynia, czy artykuły kuchenne, a także od góry posiadają blaty robocze, umożliwiające przygotowywanie najróżniejszych posiłków. Warto też pamiętać, że przy pomocy takich szafek, można łatwo zabudować sprzęty kuchenne takie jak np. zmywarka, kuchenka czy lodówka.  Wybierając szafki stojące, można zdecydować się na gotowe propozycje lub meble na wymiar. Wiele zależy od preferencji inwestora, a także wielkości i kształtu pomieszczenia oraz tego ile osób i jak często będzie korzystało z kuchni. Szafki stojące są także w stanie utrzymać nawet bardzo duży ciężar.  Aranżacja kuchni jedynie przy użyciu szafek stojących świetnie się sprawdza przede wszystkim w pomieszczeniach urządzonych w stylu minimalistycznym. 

Szafki kuchenne wiszące – najważniejsze informacje 

Producent mebli kuchennych posiada w swojej ofercie także szafki kuchenne wiszące. Takie modele nie są jednak spotykane we wszystkich domach. Ich wybór jest zależny głównie od cech pomieszczenia, a także od zapotrzebowania domowników.  Świetnym rozwiązaniem są szafki kuchenne na wymiar, zwłaszcza jeśli kuchnia znajduje się na poddaszu, gdzie są ścięte skosy. Meble wiszące stanowią dodatkową przestrzeń do przechowywania wszelkich artykułów kuchennych. Można w nich przechowywać np. zastawę, różne sprzęty czy garnki.  Dzięki wykorzystaniu szafek wiszących, można w pełni zagospodarować dostępną przestrzeń. Pomagają one utrzymać porządek, a także dzięki temu, że znajdują się na dużej wysokości są idealnym miejscem do przechowywania przedmiotów niebezpiecznych dla dzieci jak np. noże, leki itd.  W naszej ofercie dostępne są bardzo różne szafki wiszące np. z uchylnymi frontami, frontami znajdującymi się na korpusem, szafki otwarte czy z klasycznymi drzwiczkami. Wybierając opcję zamawiania mebli na wymiar, można samemu zaprojektować ich dokładny wygląd oraz wielkość. Wysoka zabudowa to świetny patent w małych mieszkaniach. 

Szanowny kliencie kupujesz od producenta bez pośredników!! 

Gwarancja najniższej ceny za najwyższą jakość!!

Chcesz poznać wycenę swojego projektu? Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza wyceny. Wypełnienie go zajmie Ci 5-10 min.

Za co chwalą nas klienci:

Terminowość

Terminowość i krótki czas oczekiwania na zamówione meble.

Doświadczenie

Doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia oraz duża wiedza.

DOBRE CENY

Konkurencyjne ceny, wysoka jakość wykonania mebli i wykorzystanych materiałów.

Jako producent szaf wnękowych wykorzystujemy najlepsze materiały i tworzymy doskonałe pod względem jakości produkty, które są trwalsze i ładniejsze niż oferowane w sklepach, wytwarzane hurtowo meble. To nasi klienci są ich kreatorami, my natomiast realizujemy ich pomysły w taki sposób, by szafy były funkcjonalne i służyły im przez wiele lat. Produkcja mebli to nasza pasja - jej efektami lubimy dzielić się z innymi!

OPINIE

Będziemy wdzięczni, jeżeli postanowisz podzielić się opinią na temat naszych usług. Pomoże to nam udoskonalić naszą ofertę, a innym klientom z pewnością ułatwi podjęcie decyzji. Gdy naciśniesz „dodaj opinie”, zostaniesz przekierowany bezpośrednio na naszą wizytówkę w Mapach Google, gdzie możesz wystawić opinię. Wystawiona opinia pojawi się zarówno tutaj jak i w Google Maps.

Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów prezentowanych na niniejszej witrynie. Naszymi garderobami, szafami opartymi o systemy drzwi przesuwnych Senator i Indeco oraz innymi meblami wolno stojącymi lub do zabudowy wnęki cieszy się już liczne grono klientów zamieszkujących Poznań oraz okolice. Naszą siedzibą jest Luboń - zachęcamy do odwiedzin i do kontaktu.

Dane firmy

P.P.H.U. Jarosław Lipiak

ul. Konarzewskiego 24
62-030 Luboń

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 8-16
sob. po uzgodnieniu tel.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Firma Lipiak - Meble najaktywniej działa na terenie Wielkopolski, szczególnie w miejscowościach: Poznań, Luboń, Komorniki, Mosina, Puszczykowo, Skórzewo, Plewiska.

Ochronę Twoich danych gwarantuje bezpieczne i szyfrowane połączenie SSL: